Sponsors

Hoofdsponsor

Wedstrijdschema

D1 pupillen seizoen 2015-2016


Naam vetgedrukt en onderstreept is de vlagger
Datum   Tegen                                  Waar    vertrek/aanwezig        chauffeurs            vlaggen
05-09 Leeuwarder Zwaluwen D1       thuis    10.30 uur                                                Ferwerda
12-09 Leovardia D2                          uit          7.30 uur    Meenderink, Feenstra, Ferwerda en Jensma S   
19-09 SJO Warga WWS D1              thuis    10.30 uur                                                   Wijbenga
26-09 Frisia D2                                uit          9.30 uur    Meenderink, Jensma T, Machiela en Valk                  
03-10 SJO Bergum BCV Comb D1   thuis   10.30 uur                                                    Dijkstra
10-10 S.C. Stiens D1                       uit          9.30 uur    Meenderink, Vries de, Wijbenga en Alberts
17-10 Blauw Wit '34 D2                    uit          7.45 uur    Meenderink, Bootsma, Bouma en Busser      
24-10 inhaal                                
31-10 SJO Feanstars D1                  thuis    10.30 uur                                                     Busser
07-11 SJO Broekster Walden D1      uit          7.45 uur    Meenderink, Eekkerk, Feenstra en Ferwerda  
14-11 SC Berlikum D1                     thuis    10.30 uur                                                    Feenstra
21-11inhaal                                
28-11 SJO Dronrijp/Foarut D1          uit          9.30 uur    Meenderink, Jensma S, Jensma T en Kroondijk  
05-12 SJO Warga WWS D1             uit          8.45 uur    Meenderink, Machiela, Vries de en Wijbenga  
12-12 Frisia D2                               thuis      10.30 uur                                                     Ferwerda
19-12 inhaal                                
2016        2016            2016    2016        2016  
13-02 S.C. Stiens D1                        thuis   10.30 uur                                                      Jensma S
20-02 SJO Bergum BCV Comb D1    uit         7.45 uur    Meenderink, Busser, Ferwerda en Machiela    
27-02  inhaal                                
05-03 inhaal                                
12-03 Blauw Wit '34 D2                    thuis  10.30 uur                                                       Jensma T
19-03 SJO Feanstars D1                  uit        9.45 uur    Meenderink, Alberts, Busser  en Jensma S    
26-03 inhaal                                
02-04 SJO Broekster Walden D1       thuis 10.30 uur                                                        Machiela
09-04 SC Berlikum D1                      uit        7.45 uur    Meenderink, Bootsma, Eekkerk en Jensma T  
16-04 SJO Dronrijp/Foarut D1           thuis 10.30 uur                                                        Dijkstra
23-04 Leeuwarder Zwaluwen D1       uit        8.00 uur    Meenderink, Bouma, Feenstra en Vries T     
        inhaal                                
14-05 Leovardia D2                          thuis  10.30 uur                                                         Vries de

Naam vetgedrukt en onderstreept is de vlagger.
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!