Sponsors

Hoofdsponsor

Sponsoroverzicht

Belijk hier het overzicht van alle sponsors van vv Sint Anna. Wilt u ook zichtbaarheid op en rondom onze voetbalvereniging?
Bekijk hier de mogelijkheden, of neem direct contact op met de sponsorcommissie
Hoofdsponsor
Brouwer Bouw & PreBoHus http://www.brouwerbouw.nl/
Jeugdsponsoren
Plaveka Interieurs http://www.plaveka.nl/
Albert Heijn Wassenaar info@ahwassenaar.nl
Hoektra, Familiedrukwerk http://www.hdu.nl/
Bildtse Bouwmarkt d.elsma@plaveka.nl
Fa Kuiken Automobielbedrijf http://www.autobedrijfkuiken.nl/
Fa. Plat Ijzerwaren http://www.platstanne.nl/
George Pars, graanhandel B.V. http://www.parsgranen.nl/
Schoon & Zoon http://www.schoonenzn.nl/
Faber Audiovisiueel http://www.faber-av.nl/
Stichting De Waaie http://www.dewaaie.nl/
Sport - en Gezondheidscentrum Benefit http://www.benefit-fitness.nl/
Impuls, Fysiotherapie http://www.impulsfysiotherapie.nl/
Kloostra Reclame http://www.kloostrareklame.nl/
Van Loon Administratie & Bedrijfsadvies http://www.vanloon-abc.nl/
Pitcherz Entertainment http://www.pitcherz.nl/
Bilkert sponsoren
Visbeek Techniek http://www.visbeektechniek.nl/
Auto De Vries http://autodevries.com/
Pizzeria Modena http://www.pizzamodena.nl/
Autorijschool G.W. de Jong http://rijschooldejong.nl/
Hengelsport Friesland http://www.hengelsport-friesland.nl/
OK Motorreizen http://www.ok-motorreizen.nl/
Althof Jager, Accountants & Adviseurs http://www.ajaa.nl/
Kapsalon Groen Kapsalon Groen
Harmoney Control http://www.harmoneycontrol.nl/
Frans Groen Herenkapsalon Herenkapsalon Frans Groen
De Vries & Feenstra Notariaat http://notarisberlikum.nl
Cafe Het Wapen fan 't Bildt Wapen fan 't Bildt
Jensma Auto's http://www.jensma.nl/
Lifentra Internationale Expeditie  http://www.lifentra.nl/
Muta Sport http://www.mutasport.nl/
Slagerij Bijlsma http://www.slagerijbijlsma.nl/
Wonen Noord West Friesland https://www.wonennwf.nl/
Bultena / Siderius http://www.sideriusheftrucks.nl/
St. Anna Mode http://www.st-annamode.nl/
Restaurant De Zwarte Haan http://www.zwartehaan.nl/
Meneer & Mevrouw Hoekstra http://www.hoekstramannenmode.nl/
Tjerk de Jager,Woninginrichting http://www.tjerkdejager.nl
Advertentie/ bordsponsoren
Eetcafé De Smâle Kant http://www.desmallekant.nl/
Salon Amythes http://www.salonamythes.nl/
Kapsalon Kreas http://www.kapsalonkreas.nl/
Tupelo http://www.tupelo.nl/
Boterhoek Bloemen http://www.boterhoek.nl/
Damstra Installatietechniek http://damstra.nl/
Autobedrijf Winands http://www.winands.nl/
P Ynema Bouwbedrijf http://www.ynemabouw.nl/
Ludien PostmaManuele Praktijk Voetverzorging http://www.ludienpostma.nl/
Multilogo Zonwering http://www.multilogo.nl/
Feiko Kloostra Autobedrijf http://www.feikokloostraautobedrijf.nl/
Technisch Bedrijf K.Stok & B.V. http://www.stok.nl/
Electroservice Sijtsma Electroservice Sijtsma
Roersma Schildersbedrijf http://www.roersmaschilders.nl/
Advocatenkantoor Meijer http://www.advocatenkantoormeijer.nl/
Tadema Euroslagerij http://www.tadema-euroslagerijen.nl/
Fysiotherapie Fysta http://www.fysta.nl/
De Bildtse Autorijschool http://www.debildtserijschool.nl/
ABS Kalsbeek, Autoschade http://www.kalsbeekautoschade-bv.nl/
Meijer Plaatbewerking http://www.meijerbv.nl/
Nynke Edelsmid http://www.nynke-edelsmid.nl/
Douwes Fruithal http://www.douwesfruithal.nl/
De FietsenMarkthal http://www.fietsmarkthal.nl/ 
Eetcafé De Molen http://www.eetcafedemolen.nl/
Vlagsponsoren
Geboo Relatiegeschenken http://www.geboo.nl/
Albert Heijn http://www.ahwassenaar.nl/
Reclamebordsponsoren
Incassostrateeg http://www.incassostrateeg.nl/
Oltman Groen http://www.oltmans-groen.nl/
Autohandel van der Burg
Mijno van Dijk Mechanisatie http://www.mijnovandijk.nl/
Faber Autoschade http://www.autoschade-faber.nl/
Bouwmarkt St.Anna (voorheen Fixet) Bouwmarkt St Anna
JDV Transportbemiddeling http://www.jdv-transport.com/nl
Expert Meijer http://www.expert.nl/stannaparochie
Supp.Groep De Twaalfde Man http://www.vvstanna.nl
Club van Vijftig http://www.vvstanna.nl/636/club-van-50/
Klaas Bijlsma Grondverzet http://www.klaasbijlsma.nl/
Bouwbedrijf Lont http://www.lont.nl/
Autobedrijf Laas Douma http://www.laasdouma.nl/
Prijskiller Kinderfietsen http://prijskiller.nl/
Kampen Motoren http://motoren.kampensieraden.nl/
Leeuwarder Courant http://www.lc.nl/
Noorderleven http://www.noorderleven.nl/
Dorenbos, Architect http://www.dorenbosarchitekten.nl/
Rean, Timmer&Montage Bedrijf http://www.reantimmerbedrijf.nl/
Struverij http://destruverij.nl/
Blokker www.blokker.nl
Rabobank Clubkas Campagne Rabobank Clubkas Campagne
Boskma Van Amerongen Makelaar Adviesburo http://www.boskma.nl/
Horeca Groothandel Bergsma http://www.groothandelbergsma.nl/
HEMA http://www.hema.nl/
Drukkerij en Uitgeverij Van Leer& de Jong http://www.vanleerendejong.nl/
De Klussenier Jitze Kleiterp https://www.klussenier.nl/
Chinees restaurant Shun Hing http://www.shunhing.nl/
t Winkeltsy Mode http://www.winkeltsy.nl/
Aannenemersbedrijf A.Faber http://www.afaber.nl/
Primera http://www.primera.nl/
Horeca Groothandel Amstel http://www.amstel.nl/
Breman Service Drachten www.breman.nl
Technisch Buro Zonderland http://www.zonderlandbv.nl/
Gebr.Drijfhout V.O.F http://www.gebrdrijfhout.nl/
Sporthal De Buurfrou http://www.buurfrou.nl/
Paradijs Cafe Restaurant http://jimyparadijs.nl/
Kringloop Estafette (Omrin) http://www.kringloopbedrijfestafette.nl/
Almast Dog Security www.almast.nl
Richardson/Rays-Car-reconditioning/Leathershop http://www.rays-leathershop.nl/
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!